0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ZEYTİNBURNU JİLETLİ TEL

27 Mart 2019
29 kez görüntülendi
ZEYTİNBURNU JİLETLİ TEL

 

 

Zeytinburnu jiletli tel

Kısaca Biz

ÖRGÜSAN Tel Çit ve Spor Sahaları, 2010 yılında, kaliteye ve kaliteli üretime bir soluk getirmeyi hedef alarak faaliyetlerine başlamıştır. Temel hizmet ilkesi müşteri memnuniyeti olan Örgüsan Tel Çit ve Spor Sahaları, üretim ve uygulama noktasında kaliteli, güvenilir, farklı ihtiyaçlara uygun çözümler ve tam hizmet sunabilmek amacıyla hareket etmektedir.

ÖRGÜSAN Tel Çit ve Spor Sahaları, deneyimli personelleri ve yüksek imalat standartları ile tel çit sistemleri, panel çit, jiletli tel, yüksek güvenlik çiti, trapez sac panolar, helezon tel ve örgü teli, anahtar teslimi açık ve kapalı spor ve futbol sahaları salonları, basketbol sahaları, tenis kortları, voleybol sahaları ve çok amaçlı spor salonları, sentetik suni çim ve spor ekipmanları ürün gruplarında hizmet vermektedir. Sektördeki  tecrübesiyle ÖRGÜSAN Tel Çit ve Spor Sahaları, sizlerden gelen talepler doğrultusunda istenilen her renk ve ölçüde imalat yapabilmektedir.

ZEYTİNBURNU JİLETLİ TEL

Zeytinburnu jiletli tel çeşitli nitelik ve çaplarda yapılabilir; Sitelerde, fabrikalarda ve villalarda koruma amaçlı kullanılır. Dikenli tel, giderek daha fazla insanın güvenliği arttırmayı tercih ettiği sistemdir. Çok uzun bir servis ömrüne ve yüksek güvenlik seviyesine sahiptir. Bu, son derece kısıtlayıcıdır, çünkü 2 metreye kadar çıkabilmektedir. Askeri alanlarda, cezaevlerinde, ülke bahçelerinde ve karayollarında kullanılır.

Jiletli Tel Özellikleri

Tasarımı ve montajı ekonomiktir. Sıkça girilmesi uygun olmayan yerlerde ve güvenliği sağlama amaçlı özel mülklerde sıklıkla görülebilirler. Dekorasyon veya estetik amaçlı olarak kullanılmaz. İnce, paslanmaz demir tellerden geçen jiletli düz dikenli tellerden oluşur. Jiletin altındaki demir sütunlar arasındaki mesafe boş. Bunun nedeni, bu alanın neden yasak olduğunu ve dikenli telleri geçmek isteyenlerin merak etmelerini sağlamaktır. Bitişik jiletli doğrudan jiletli bıçağı, kötü niyetli niyetlere karşı caydırıcıdır. Jiletli telleri elle çekilmemelidir. Yıkıcı bir yapıya sahiplerdir. Buna ek olarak düzlemsel jiletli tel paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Demir kolonlar güçlendirilmiş demirden yapılmıştır.

Dikenli tel için kalite esastır. Sonsuza kadar uzatılabilirler. Boşluk yok. İklim koşullarından etkilenmezler. Fırında boyanırlar ve solmazlar. Kar nedeniyle aşınma olmaz. Oksitleyici olmayan malzemelerden yapılmışlardır. Katı ütüler üstesinden gelmek zor. İnce yapıları nedeniyle, istenen miktarda dikenli tel işlenebilir. Ustura bıçakları kompakt ve yan yana istiflenir. Onlar küçük jiletlerden oluşur. Her yıl en az 5 kişi, düz bıçakların üstesinden gelmeye çalıştıkları için hastaneye kabul edilmektedir.

Jiletli Tel Kullanım Alanları

Nerede yaşadıkları önemli değil, sıkı güvenlik önlemlerine ihtiyaç var, ancak artırılmaları gerekiyor. Dış çevre etkilerine karşı en bilinen yöntemlerden biri Olimpiyat perakendecileridir. Olimpik dikenli tel, keskin bıçakları nedeniyle hırsızlara karşı caydırıcıdır. Tarihi eserlerin ve tek tek binaların korunması için tercih edilen yöntem budur.

Jiletli bıçaklarının üstesinden gelmeye çalışmanın sonucu çok yıkıcı olabilir. Jiletli telleri, inşaattaki yaralanmaları en aza indirmek için de yapılabilir. Bu düzlemsel jiletli tel modeller kötü niyetli eylemleri gizlemenin korkutucu bir yoludur. Pas olmaması, insan sağlığına zarar vermemek için idealdir.

Güvenlik İçin Çit Seçimi

Düz çizgi jiletli teli, iyi düzenlenmiş tellerden oluşur. Güvenlik oluşturmak için kullanılır. Bu bir engel görevi gören bir sistemdir. Uzun demir kolonlar güvenliğinizi sağlar. Türkiye’de en yaygın renkler yeşil ve gri, fırın boyası ve klipssizdir. Yeni makine teknolojileri kullanılarak üretilmiştir. Diğer jiletlere göre daha ince bir yapıya sahiptir. İnceliklerinden dolayı, birkaç sıra halinde birbiri ardına düzenlenebilirler.

ZEYTİNBURNU JİLETLİ TEL

Jiletli tel fiyatları kullanılacak olan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik gösterebilir, güncel ve net fiyat almak için lütfen 0216 429 60 65 Arayın….

Jiletli tel Kullanım Alanları

 • Havaalanları
 • Askeri Bölgeler
 • Fabrikalar ve Özel Alanlar
 • İş merkezleri
 • Yüksek hızlı ve otoyol
 • Arazi Etrafı
 • Spor kompleksleri
 • Parklar ve bahçeler
 • Yol kenarları
 • Siteler
 • Villalar
 • Sanayi bölgeleri

Ürün Görselleri
ZEYTİNBURNU DA DİĞER HİZMET ALANLARIMIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?