0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BETON DİREKLİ TEL ÇİT

24 Nisan 2017
453 kez görüntülendi

BETON DİREKLİ TEL ÇİT

Ürün Açıklaması

Beton Direkli Tel Çit Yapımı gerektiği haller arsa etrafını çevirme, güvenlik, hayvan kontrolü olabilir.30×30,40×40,50×50,60×60 ve 70×70 göz Aralığında 2,2/3 mm kalınlıkta tel kullanılarak yapılan örgü telleri bu çitlerde kullanılır. Düz beton direkler 2/ 2,4 m eğik beton direkler ise 2,4/3/3,5 mdir. Beton direkli yapılan örgü tel çit uygulaması firmamızı tarafından anahtar teslim olarak yapılmaktadır. Bu beton direklere her türlü tel çit uygulaması yapılabilir. Kötü hava koşullarına dayanıklı ve ekonomiktir. İstenirse sadece malzemeler de sizlere teslim edilebilir.

Beton Direkli Tel Çit uygulaması alan çevirmekte en uygun alternatiflerdendir. PVC Kaplı örgü teli veya sıcak daldırma galvanizli tel ile çok rahat kullanılmaktadır. Bazı uygulamalarda sadece dikenli tel kullanılmaktadır. Toprak zeminde yapılacak işlerde 3 mt ara ile 40×40 veya 30×40 ebadında min 40 cm yüksekliğinde çukurlara yerleştirilen beton direkler teraziye alınarak betonlanır. Betonlama esnasında direk altlardan taşlar ile sabitlenmelidir.

Örgü teli galvaniz veya pvc kaplıdır. Her iki alternatifde de gergi teli kullanılması gereklidir. Gergi teli uygulaması standart yükseklikler için 3 sıra olmaktadır. Daha yüksek yapılan işlerde her 1 mt de bir sıra olacaktır. Tel çitler gergi teli esnemesi için 40 mt aralıklı çift payanda kullanılır. Tercih edilen göz aralığında pvc kaplı veya galvaniz örgü telleri kullanılır.

Beton direkler donatılıdır. Boy donatısı ve etriyeler vardır. Kullanılan donatı çapı 4/6 mm, etriyeler ise 4 veya 7 adet kullanılmaktadır. Kullanılan donatı çatlama ve kırılmaya karşı dayanıklılığı arttırmaktadır. Betonlama vibratörlü yapılır. Vibratör kullanımı beton direk kalitesini arttırmaktadır.

Geniş tarım arazilerini çevirmekte de kullanılan beton direk yüksekliği kullanılacak örgü teline göre seçilmelidir. Beton Direkli Tel Çit uygulamasında siz müşterilerimize en uygun çözümler sunmak amacımızdır.

Beton Direkli Tel örgü uzman kadromuz tarafından montajlı yapılmaktadır. İstenilen yere kapı bırakılır. Beton direkler beyaz boyalı veya boyasız imal edilmektedir. İstenilirse farlı renklerde özel ebatlarda üretim yapılabilir. Montaj esnasında yeteri kadar destek direği kullanılmalıdır. Dönüşlere ve kapı girişlerine ilave destek sağlanmalıdır.

İnternet sitemizden bu işle ilgili referansları inceleyebilirsiniz. Örgü tellerimiz pvc kaplı ve galvaniz olarak üretilmektedir.

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?