0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

DOUBLE PANEL ÇİT

24 Nisan 2017
295 kez görüntülendi

DOUBLE PANEL ÇİT

 

Ürün Açıklaması

Double Panel Çit

Double panel çit, diğer çitlerden farklıdır, adından da anlaşılacağı gibi, bir çift (çift panel) gibi yapılır. Bu, yüksek darbe dayanımı gösteren ve yüksek kaynak ve çift çubuk kullanımı nedeniyle yüksek dayanıklılık sağlayan bir panel çit sistemidir.

Bu çit modelleri, montajı ve kullanımı kolay olan eskrim sistemlerinden biridir. Bu, doğal olaylardan etkilenmeyen, bakım gerektirmeyen, dayanıklı, uzun ömürlü ve aynı zamanda çevreye estetik katan dekoratif bir tel çit sistemidir.

Güçlü kaynak konstrüksiyonu ve kalın teller ve ayrıca yatay tel nedeniyle, çok yüksek mukavemet. Villalar ve inşaat ortamı, makine parkı, daha fazla güvenlik gerektiren yerler, parklar ve bahçeler, spor alanları, otoyolun orta bölümleri, metro hatları daha çok tercih edilmektedir.

Double Panel Çit Ürün Bilgisi

Çift panelli çit sistemleri alternatif ürünlere kıyasla dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu, üretim sırasında yaptığımız yatay düzlemde iki kablolu bir sistemle yüksek darbe direnci oluşturur. Montaj ekibimiz tarafından hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir. Çift panelli bakım gerektirmeyen çit sökülüp farklı yerlerde kullanılabilir. Standart yeşil ile doğaya uyumlu eskrim sistemlerimiz de estetiktir.

Standart genişlik 250 cm, yükseklik 83 cm, 103 cm, 123 cm, 143 cm, 183 ve 203 cm’dir. Kablo kalınlığı yatay olarak 6 mm ve 8 mm, dikey olarak 5 mm ve 6 mm’dir. Kare profil ve boru profili çit olarak kullanılır. İki panelli çit, desteğe çelik bir klipsle, metal bir klipsle sabitlenir. Direkler, kiriş zeminlerinin üzerine, direklerin dibine beton serpilerek monte edilir.

Double Panel Çit Kullanım Alanları

Zeminin kullanıldığı yerlerde daha güvenilir bir etki yaratmak için iki panel çitler tercih edilir. Kapılı veya kapısız sipariş verebileceğiniz ürünlerimizin fiyatı metrekare olarak hesaplanmaktadır. Arama ve montaj konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, her zaman takdir edilen yaklaşımlarla sizi memnun edecek birçok alternatif sunar. Double panel çit ve diğer tipler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Double Panel Çit Çeşitleri

Daha güvenilir bir uygulama için tercih edilen çift panelli muhafaza çeşitleri firmamız tarafından garanti edilmektedir. Birçok insan, canlı kullanım durumları ve her yere kolay uygulanabilmeleri nedeniyle çift çitleri tercih eder.

Farklı renk seçenekleri olsa da bu ürün yeşile tercih edilir ve suni çim ile kullanılabilir. Alanı kapatmak isteyenler suni çim alanını kaplayabilir. Açık veya kapalı olmasına bakılmaksızın, uygulamadan sonra güvenli bir alan oluşturan panel çitleri ile güvenilir bir ortam oluşturmak mümkün olabilir.

Double panel çit kullanırken en ekonomik koşullarda kullanabileceğiniz panel çitleme, firmamız sizi tatmin edecek birçok alternatifle kalite sunar. Bizim işimiz her zaman çift panel ile kazanan sonuçları elde etmektir.

 

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?