0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HELEZON JİLETLİ TEL

24 Nisan 2017
176 kez görüntülendi

 

Ürün Açıklaması

Helezon Jiletli Tel

Ekolojik güvenlik, pahalı yatırımlarınızı ve stratejik tesislerin ve alanların güvenliğini sağlamak için çok önemlidir. Korumanızı hak eden alanlarda, helezon jiletli tel yüksek koruma alanı ve koruma önlemleri oluşturur.

Spiral teli 45 ” 60 ” 70 ” 80 ” 96 ‘çapı farklı ebat ve çaplarda olabilir. Yüksek güvenliğe ihtiyaç duyan müşterilerimiz için ideal bir seçimdir. Kullanım Tesislerde, fabrikalarda ve villalarda koruma amaçlı kullanılır.

Mevcut bir zemine döşenerek mevcut duvarlara, duvarların altına, altına veya altına, mevcut bir zemine döşenerek monte edilebilir (bir veya daha fazla sıra, örneğin 3 sıra, 5 sıra, 10 piramit dizisi yerleştirebilirsiniz).

Helezon Jiletli Tel Modeli

Helezon jiletli tel, kural olarak, yüksek bir koruma derecesinin estetik bir görünüşe göre tercih edildiği daha yüksek bir sınırlama özelliğine sahip bir jilet telidir. Y veya V şeklindeki desteklerle kullanılabilir veya panel bir çit üzerine monte edilebilir. Bu, güvenlik ihtiyacının estetik ihtiyaçtan daha ön planda olduğu yerlerde tercih edilen, 45-60-90 cm gibi çeşitli çaplarda 10 metrelik bir galvanizli tel türüdür.

Spiral ustura telleri çoğunlukla zemin, çatı ve duvar gibi çeşitli alanlarda kullanılır.

Kamu ve özel tesislerde kullanım için daha uygundur.

Bu, spiral ve keskin traş makineleri nedeniyle güvenli bir hırsızlık önleme yöntemidir.

Sarmal ustura telleri güvenlik caydırıcıdır.

Spiral ustura telleri yırtılmaya karşı dirençli, paslanmaya dayanıklı, uygulaması kolay ve dayanıklıdır.

Dikenli Tel Nedir?

Dikenli tel çit sistemlerinin daha iyi bir versiyonu, yeni nesil dikenli tel sistemleri, özellikle stratejik alanların korunması ve güvenliği için doğru seçim; Bunun sağladığı radikal güvenlik nedeniyle kötü niyetli ilişkiler üzerinde çok kısıtlayıcı etkisi olan eskrim sistemleri. Ürün yapısının bir uygulaması olarak düz, spiral ve düz jilet; Paslanmaz, deforme olmaz, dayanıklı ve kolay kurulabilir özelliklerinden dolayı sahada emniyet sağlamak için çok etkili ve uygun bir çit malzemesidir.

İlk bakışta helezon jiletli tel çok rahatsız edici görünüyor. Bu teller çok etkili koruma gerektiren yerlerde yapılabilir. Bu teller geçmesi en zor olandır. Bu, yüksek düzeyde güvenlik arayanlar için çok faydalıdır. Bu model çok dayanıklıdır ve dış etkenlere kolayca zarar veremez. Dikenli tel – spiral, dikenli tel modeli genellikle askeri, hapishaneler, binalar ve artan güvenlik gerektiren alanlarda kullanılır, konsolosluklar. Bazı park ve bahçelerde bulunur. Bu bir dekor unsuru olarak görülmez. Daha fazla güvenlik demek. Spiral modelin güvenlik sorunları yok gibi görünüyor

 

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?