0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

MIZRAKLI PANEL ÇİT

24 Nisan 2017
185 kez görüntülendi

Mızraklı Panel Çit

Ürün Açıklaması

Mızraklı Panel Çit

Adını mızrak desenleri ve bir panel çit ile bir levha kombinasyonundan aldı. Mızraklı panel çit, firmamızın yurtiçi ve yurtdışı pazarlar için geliştirdiği yeni bir üründür. Dünyanın ilk sağlam mızrak koruması. Güçlendirilmiş geniş şerit yüzeyinin olağanüstü konsepti ve çit panelinin yatay çubuk telleri kullanarak bağlantısı. Sağlam ayağı, sağlam konstrüksiyonu ve panelli renk üretimi sayesinde estetik ve dayanıklı bir üründür.

Neden Mızraklı Panel Çit?

  • Estetik, çevre dostudur.
  • Bu geri durur ve keskin mızraklarla tırmanmayı önler.
  • Panelin yatay çubuklarına bükülmüş ve monte edilmiş sağlam bir yapıya sahiptir.
  • Sarkma yapmaz, sert bir duruşa sahiptir.
  • Tüm sistem aynı anda üretilir ve monte edilir.
  • Eşdeğeri yoktur, levhanın genişliğinin 4 katı, dikenli tel uyarınca levhanın kalınlığının 2 katıdır.
  • Bu ekonomik bir seçim olacaktır.
  • Uzun ömrü vardır.
  • Hızlı, kolay ve ücretsiz kurulum imkanı sunar.
  • Bakımı kolaydır.

Mızrak Panel Çit Özellikleri

Adını mızrak desenleri ve bir panel çit ile bir levha kombinasyonundan alır. Mızraklı panel çit, iç ve dış pazarlar için tasarlanmış yeni bir üründür. Mızrağın ve panelin güçlendirilmiş geniş yüzeyi, bir yatay tel ile yatay çubuğa bağlanır. Mızrak paneli, çit gücü ile bir grup üründe ilktir. Dikenli tel uyarınca 4 kat sac genişliğinin 4 katı, sac kalınlığının 2 katıdır.

Panelin yatay dilimlerine bükülmüş ve sabitlenmiş sağlam bir yapıya sahiptir. Sarkma yapmaz ve sağlam bir ayağı vardır. Bütün sistem aynı anda üretilir ve monte edilir. Sağlam ayağı, sağlam konstrüksiyonu ve panelli renk üretimi sayesinde estetik ve dayanıklı bir üründür. Birlikte estetik ve güvenlik sunduğumuz yepyeni bir üründür. Eşdeğeri yoktur.

Mızrak Çit Kullanım Alanları

Bu eskrim modelleri yüksek güvenlik gerektiren yerlerde tercih edilir. Askeri alanların, fabrikaların veya sanayi bölgelerinin işgalini önlemek amacıyla hayvanların hareketlerini kısıtlamak için okullara veya anaokullarına giriş ve çıkışları kontrol etmek için okul anaokullarında kullanılabilir. Bunlar gibi başka birçok kullanım vardır.

Kopya korumalarında kullanılan teller, panel tellerinden çok daha kalın ve daha dayanıklıdır. Aynı zamanda, bu tellerin ucundaki düz tellere sivri mızrak şeklindeki teller tercih edilir. Yatay kablolara tıklandığında tırmanmayı önlemek için, mızraklar da buraya yerleştirilir. Bu nedenle, giriş ve çıkış için yüksek güvenlik seviyesine ihtiyaç duyulan yerlerde kopya koruma kullanılması tercih edilir.

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?