0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

JİLETLİ PANEL ÇİT

24 Nisan 2017
204 kez görüntülendi

 

 

Ürün Açıklaması

Jiletli Panel Çit

Jiletli panel çit sistemleri yüksek güvenlik için kullanılır. Galvanizli hammaddeler, 430 paslanmaz çelik ve 304 paslanmaz çelik 3 tipte mevcuttur. Güvenlik seviyesine göre, Panel Çit, Hasır Teli, Yüksek Güvenlik Çiti veya çeşitli uygulamalarda, Helisel Jilet Teli veya Düzlemsel Jilet Telinde 45 cm, 60 cm ve 90 cm yükseklikte formda monte edilir. 0,5 mm’lik ince bıçak ve keskin kenarlar güvenliğinizi artırır.

Neden Jiletli Panel Çit?

1- Panel üzerinde dikenli tel ile kaynak yaparak tek parça olarak yapılır.

2- Dikenli teli ve paneli ayrı ayrı monte ederek işçilik ve zaman kaybını ortadan kaldırır.

3- Dikenli tel ve panelin ayrı montajı nedeniyle görünüm farklılıklarını ortadan kaldırır.

4 – Panel ve dikenli tel, tek parça bir eleman yüksek mukavemet sağladığı için entegre edilmiştir.

5- Panel çitleri tamamen boyanır, çünkü uzun ömürlüdür.

Yüksek güvenlik için jiletli spiral sistemler kullanılmaktadır. Galvanizli hammaddeler, 430 paslanmaz çelik ve 304 paslanmaz çelik 3 tipte mevcuttur. Uygulamalarda güvenlik seviyesine uygun olarak, yüksekliği 45 cm, 60 cm ve 90 cm toplanır. 0.5 mm’lik ince bir jilet bıçağı ve keskin uçları vardır. Kavisli spiral dikenli teller boru hacmini içeri ve dışarı alarak maksimum güvenlik sağlar.

JİLETLİ PANEL ÇİT Ürün Bilgisi

Düz jiletli panel çit sistemleri yüksek güvenlik için kullanılır. Galvanizli hammaddeler, 430 paslanmaz çelik ve 304 paslanmaz çelik 3 tipte mevcuttur.

Uygulama alanlarındaki güvenlik seviyesine göre, 45 cm, 60 cm ve 90 cm yükseklikler toplanır. 0.5 mm’lik ince bir jilet bıçağı ve keskin uçları vardır. Yassı dikenli tel, güvenliğinizin yanı sıra mevcut bir çit üzerindeki estetik standı da artırır.

Jiletli Panel Çit Genel Özellikleri

Usturan teller genellikle zemin, çatı ve duvar gibi çeşitli alanlarda kullanılır. Ürün çok çeşitli uygulamalara sahiptir ve daha fazla güvenlik gerektiren tüm yerlerde kolayca uygulanabilir ve kullanılabilir. Ustura telleri güvenlik için caydırıcıdır. İhtiyaca bağlı olarak, farklı standartlarda 3 farklı yükseklikte dikenli tel üretmek de mümkündür. Yassı dikenli tellerimiz, diğer dikenli tel gruplarındaki ürünlerimiz gibi yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Galvanizli sıcak daldırma teknolojisi paslanmaz, uzun ömür sağlar ve uzun yıllar boyunca keskinliğini korur.

Jiletli panel çit ile yapılan bu uygulama alanında dikkat çeken, çevre dostu, yanmaz, yıkanabilir, dökülmeyen, yanmaz, yüksek kaliteli ve dayanıklı ürün grubu yapısı, karşılık gelen aparat destek elemanları ile monte edilir. Bu uygulama, kullanıcının istediği zaman kaldırma kolaylığı sağlar.

Daha yaygın uygulamalar, güvenlik gereksinimlerinin arka planda olduğu ancak güvenlik açısından ele alınması gereken alanlardır. Dayanıklılık ve dayanıklılık açısından özel olan bu tel çevreyi korur. Her ne kadar spiral bir tel, estetik görünümünden dolayı tercih edilse de aşılması mümkün olmayan bir ağa sahiptir. Bu, yüksek güvenlik derecesinde tercih edilebilir.

[

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?