0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÖRGÜ ÇİM KONTEYNER

24 Nisan 2017
184 kez görüntülendi

ÖRGÜ ÇİM KONTEYNER

Ürün Açıklaması

ÖRGÜ ÇİM KONTEYNER

Günümüzde her konuda yaşantımızda farklılıklar vardır, bunlar sayesinde tekdüzelikten, sıradanlıktan kurtuluruz. Çimli Çöp Konteyneri son yıllarda cadde ve sokaklarda veya sitemizin bir köşesinde gördüğümüz farklı dokunuşlardandır.

Firmamızın satışını, üretimini yaptığı Çimli Çöp Konteyneri nde kullanılan PVC çim kaplama ürünü çevre dostu bir üründür. Görünümü etrafı ile uyumlu, ağaç ve çiçeklerin içerisinde dikkat çekmemektedir. Ürünümüzde 1.5 mm kalınlıkta teller çift sarım ile çim görünümünde saçaklandırılmıştır. Alev almayan, solmayan, dökülmeyen, boya tutmayan, bozulmayan bu ürünümüz çok kullanışlı ve dekoratiftir. Kullanılan PVC yoğunluğu 1,5 gr/cm3 olan, uv dayanıklı olarak imal edilen çim saçaklar hafif ateşe dayanıklı kopma uzaması %5-8 arasında doğaya dost malzemelerden yapılmaktadır. Yapımında kullanılan malzemeler atmosfere dağılan karbon miktarı olarak incelendiğinde çevre dostu bir ürün olarak kabul edilir.

Alev almayan, solmayan, dökülmeyen, boya tutmayan, bozulmayan yapısıyla dikkat çeken Çimli Çöp Konteyneri doğal çim rengindedir. Sıcak daldırma galvaniz üzeri uv dayanıklı pvc kaplı tellere uygulanmıştır. Yılın her zamanı solmayan çim görünümlü bu ürünümüzü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünümüzü farklı tasarımlar ile de yapmaktayız.

Örgü Çim Konteyner

Alev almayan, solmayan, dökülmeyen, boya tutmayan, bozulmayan dekoratif bu ürünümüz park ve bahçelerde, yol kenarlarında, sitelerde, villalarda, plajlarda, marketlerde, fabrikalarda, sanayi alanlarında, okullarda, camilerde, restoranlarda kullanılmaktadır.

Belediyeler logolu ürünler de üretmekteyiz. Sipariş miktarına göre farklı tasarımlarımızda olmaktadır. Yapay bir çim ile kaplı olmasından dolayı bu ürünümüzün bakımı oldukça kolaydır. İstenildiği zaman yıkanabilir. Yıkanma yapılması Çimli Çöp Konteyneri yapısındaki uv dayanıklı olarak imal edilen çim saçaklara zarar vermemektedir. Bu ürünümüz çok farklı hava koşullarına dayanmaktadır. Yağmur veya kardan hiçbir şekilde etkilenmeyen ürünümüzün rengi 5 yıla kadar solmaya dayanıklıdır.

Çimli Çöp Konteyneri nin üzerindeki yapay çimlerin alev almaması olası bir durumda oldukça işe yarmaktadır. Kullanılan yapay saçak çimler, kullanılan galvaniz daldırma teller ile ilgili ayrıntılı ürün kataloğu firmamızdan temin edilebilinir

Kullanıldığı her alana yeni bir soluk getirmiş olan bu ürünümüz istenildiği zaman adresinize teslim edilmektedir. Bu ürün artık yeşilin temel ihtiyaç olduğu günümüzde etrafımızda olmasının istediğimiz dekorasyon unsurlarından biri haline gelmiştir. Ürünümüz farklı renklerde de hazırlanabilir.

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?