0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
24 Nisan 2017
559 kez görüntülendi

PORTATİF ÇİT

Ürün Açıklaması

Portatif  Çit

Organizasyonlar ya da güvenlik gerektiren durumlar söz konusunda, alanın çevrimi için etkili bir yöntem gerekir. Hem ekonomik hem de pratik olması gereken bu yöntem, portatif çit panel uygulamalarıdır. Kısa sürede istediğiniz alanın çevrimi için adapte edilen panellerle, istediğiniz yeri kapalı bir mekana çevirebilirsiniz. Özellikle konserler, mitingler, inşaat alanları ve fabrikalarda kullanılan çitler, en iyi şekilde sorunlarınızı çözecektir. Üstelik birçok farklı uygulama yöntemiyle pratik bir şekilde kaldırılıp monte edilebilme özelliği sayesinde, her yere kolayca ulaştırılmaktadır.

 

Portatif Çit Paneller Nerelerde Kullanılır?

 

Genelde özel organizasyonlarda kullanılan ve birçok farklı kullanım alanı olan mobil çit panel sistemleri:

  • Konserler,
  • Organizasyonlar,
  • Mitingler,
  • İnşaat sahaları,
  • Lunapark ve oyun alanları,
  • Maç organizasyonları,
  • Güvenlik önemi amaçlı uygulamalarda kullanılırlar.

 

Kullanım alanlarına göre değişen boyutlarıyla her yere en iyi şekilde tedbir alınacak bir şekilde uygulanan mobil çitleri, profesyonel montaj ekiplerinin uygulamalarıyla monte ettirebilirsiniz.

Uygulama yapılacak olan alanda ne kadar mobil çit panel ihtiyacı olduğu tespit edildikten sonra belirlenecek olan fiyat, panellerin ölçülerine göre değişmektedir. Her çit panel farklı boyutlarda olduğu için, alanda kaç adet kullanılacağı ancak iş bitiminde anlaşılır. Bu nedenle fiyat konusunda net bir tespit yapılması mümkün değildir. Tahmini olarak bir fiyat verilebilmektedir.

 

Portatif Çitlerin Özellikleri

 

Portatif çit paneller, metal, beton ve kauçuk ayak seçenekleriyle bulunmaktadır. Çelik kepçeler ve galvaniz kaplama seçenekleriyle oldukça sağlam yapılmaktadır. 70 cm’den 300 cm’e uzanan yükseklikleriyle her zaman güvenli bir seçenek bulunması mümkün olmaktadır. Portatif çit seçenekleri sayesinde güvenliği her zaman en iyi şekilde sağlamanıza imkan tanıyan panel sistemleriyle hizmetinizdeyiz.

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?