0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÖRGÜ ÇİM PANO

24 Nisan 2017
311 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

ÖRGÜ ÇİM PANO

İnsanı bakımı kolay ve yormayan bu tip örgü çim pano peyzaj tasarımı, suni çim kullanımı nedeniyle birçok olumlu özelliğe sahiptir. Bu özelliklerden ilki, dekor mantığında kullanılan çimlerin birden fazla seçeneğe sahip olmasıdır.Güvenlik kaygılarından ziyade estetik kaygılarla dekore edilmiş olan, çim çitlerinin şekillerini süslemek bugün birçok alanda yaygındır. Bu alanların ve dekorasyonların en sık kullanıldığı alanların en önemlileri parklar, bahçeler, yol kenarları, çeşitli işletmeler ve bireysel evlerdir. Parkı ve bahçesi daha güzel yapmak isteyen belediyeler yol kenarındaki aynı yöntemi kullanıyor.

Örgü Çim Pano Sistemi Panelinin Özellikleri

Panel çit sistemleri farklı gruplara ayrılır. Trapez panel, OSB ve dövme plastik ana tipler arasındadır.

Panel çit sistemleri çok çeşitlidir. Müşterinin çıkarları ve ihtiyaçları doğrultusunda yapılabilirler. Dokuma, demir, granit veya tahtadan yapılabilirler. Montajı kolaydır. İnşaat sırasında çevreye zarar vermez. Bir çit inşa sanatı olarak kabul edildiğinden dekoratif çitler vardır.

ÖRGÜ ÇİM PANO değişkendir. Çit pek çok şekilde ve modelde yapılabilir. Uzunluk, boyut ve netlik seviyesi müşterinin seçimine bağlıdır. Her türlü hava koşullarına dayanıklı, kir tutmaz, bakımı kolaydır.

Panel çit sistemleri Demirhan; Kırılma, eğilme veya devrilme olmaz. Islanma nedeniyle yumuşamazlar. Bu nedenle kolayca çıkarılabilirler. Genellikle villalar, mülkler ve benzerleri gibi özel mülkiyette görünürler. Nadir panel çitleri, şantiyelerde nadir bulunan kötü görüntüleri önlemek ve çevreye müdahale etmek için kullanılır.

Dekoratif amaçlı birçok renk üretilmiştir. En iyi estetik görünüm elde etmek için çitler arasındaki mesafe hesaplanmalıdır. Panel eskrim bu hesaplamalara göre yapıldığı zaman en iyi sonuçlar elde edilir. Panel sistemlerinde kalite önemli bir faktördür. Düşük kaliteli çitler kolayca kırılır ve aşınır. Fırın boyaları ile boyanmış galvanizli çitlerin renkleri solmaz. Güneş ışığı nedeniyle, boya temizlenmez.

Çit Ucundaki Panel Yapımı

Panel çitlerin uygulamalarından biri olan panel çitleri, halı çit veya tel örgü panellerin, saha çalışmasından sonra zemin veya duvar üzerinde düzenli aralıklarla hazırlanan bir kama çerçevesine monte edilmesiyle yapılır.

Bu genellikle güvenlik nedeniyle yapıldığından, dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Altyapı oluşturulduktan sonra, şık ve çeşitli tasarımlar veya standart formlar kullanılarak montaj işleri gerçekleştirilir.

Okullar, fabrikalar, endüstriyel tesisler, konut kompleksleri ve bahçeler için tasarlanmış çerçeve çitler duvarlarla çevrilidir. Ekibimiz bu ürünlerin güvenli kullanımı için özel montaj sistemlerinin kullanılmasını desteklemektedir.

Güvenilir Ürün Kalitesi

Çimli çit pano, dayanıklılığı ve estetik görünümünden dolayı birçok alanda kullanılabilir. Özellikle açık havada kolayca tercih edilen bir çim çiti, mevcut bir tel örgü, duvar yüzeyi ve destekler arasında bir rulo olarak kullanılabilir veya destek elemanı bulunmayan yerlerde panel olarak kullanılabilir. Deneyimli saha personeli, güvenilir ve müşteri odaklı hizmet sunulmaktadır.

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?