0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÖRGÜ ÇİM TEL

24 Nisan 2017
1 kez görüntülendi

 

 

Ürün Açıklaması

ÖRGÜ ÇİM TEL

Dış mekanlarda kullanılmak üzere özel ölçülerde dekoratif çim çit dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Bu çitler doğal çimlere benziyor ve geniş ve doğal peyzaj için çok faydalı. Doğal görünümün, gerçek çimlerde olduğu gibi bakım gerektirmediğini söylemek faydalıdır. Temizlenmesi ve bakımı kolay olduğu için, tüm hava koşullarında kullanıma uygundur.

ÖRGÜ ÇİM TEL

Çim veya çimen plastik, halı, şimşir, sac çit güneş ışığından takviye edilmiş ürünler değildir, özel PVC’den imal edilmiştir. UV koruması ve çim, birçok işlemden geçirilmiş galvanizli paslanmaz çelik telden yapılmıştır. Bu çimler yanmaz. Örgü Çim Tel, yoğunluğun yanı sıra daha estetik bir görünüm sunar. Çim çit özellikle güvenlik ve dekoratif amaçlıdır. Örgülü teller soğuk metal gibi görünmez, aynı zamanda güvenlik sağlar.

Yanıcı, solmayan, çürümeyen, dökülüp yıkanabilen, yıkanabilen ve boya tutmayan yapısıyla dikkat çeken bir ürün grubudur. Bu taşınabilir uygulama, kullanıcıya dekoratif kapı kaplamalarını herhangi bir zamanda çıkarma kolaylığı sağlar.

Çimli Çit Kullanımı

İnsanlar tarafından doğal bir çim algısı yaratabilen bir ürün olarak, çim çit kaplama sistemleri; spor sahalarında, oyun alanlarında, teraslarda, bahçelerde, havuz etrafında, bahçe alanlarındaki kafeteryalarda ve restoranlarda, peyzaj tarlalarında, villalarda, yol kenarlarında, duvarlarda kullanılır. kaplamalar ve cepheler. Diğer akla gelmeyen alanlarda kullanılabilecek olan bu ürün, özellikle kendi müşterilerinin yeşilliklerle yarattığı dünyayı hissetmesini istediği ve tercih etmek istediği bir yer olması nedeniyle, hizmet segmentinde kaçınılması mümkün olmayan bir dekorasyon elemanıdır.

Doğal görünümüyle çim, spor sahalarında, oyun alanlarında, bahçelerde, havuzlarda, kafelerde ve restoranlarda, teraslarda, arsalarda ve villalarda, yol kenarlarında ve duvarlarda tercih edilir. Yeşil ve ferah bir görünüm yaratmanın yanı sıra, şirkete uzun ömürlü olması nedeniyle yeşil bölgeyi koruma maliyetini düşürür. Suni çimden yapıldığı için yapısı ilk defa bozulmadan kalır. Özel PVC malzemeden yapılmış, paslanmaz çelik tel için bir çim çit uygulanır.

Çimli Çit Üretimi

Bahçe duvarları, mekanlarınızı yeşillendirir. Binayı dış gözetlemeye karşı koruyun. Çim çitli uygulamalarda, kafe ve restoranlarda, yol kenarlarında, parklarda ve tüm çevre standartlarında, bölgeye görsel değerler eklerken güvenlik amaçlı kullanılır.

Suni çimden üretilen çim çit ürünlerimizle hem içte hem dışta zarif, dekore edilmiş bölmeler oluşturabilirsiniz. Paslanmaz telde kullanılan çimler özel olarak PVC malzemeden imal edilmiştir. Yanıcılık, solma, aşınma ve dökülme olmaz. Örgü Çim Tel modelleri yıkanabilir ve boya tutmaz. Herhangi bir boyut ve şekil monte edilebilir.

Ürün Özellikleri

  • %100 Uv Korumalı
  • Göz Aralığı 40 x 40 mm
  • Tel Kalınlığı 1,6 mm + 1,6 mm
  • Çift Sarım Tel
  • Rulo Yüksekliği 80=100=120=150=200 Cm
  • Rulo Genişliği 10 Mt

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Azize dedi ki:

    Fiyat ne

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?