0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

YÜKSEK GÜVENLİK ÇİTİ

24 Nisan 2017
333 kez görüntülendi

 

Ürün Açıklaması

Yüksek Güvenlik Çiti Nedir?

YÜKSEK GÜVENLİK ÇİTİ Adından da anlaşılacağı gibi, yüksek koruma derecesine sahip eskrim, kullanıldığı alan için yüksek koruma derecesi sağlar. Yüksek korumalı çit, parçanın diğer tarafı, hangi koruma için özel olarak gerekli olduğu veya sınırları belirtildiğinde kesiştiğinde güvenlik tehlikesi oluşturabilecek önemli alanlarda kullanılır. Askeri alanlarda savunma amaçlı kullanılan bu çit birçok resmi kurum ve kuruluş tarafından da kullanılıyor.

Yüksek Güvenlik Çiti

Yüksek derecede koruma derecesine sahip yüksek güvenlik çiti üretiminde sıcak galvanizleme veya PVC kaplama kullanıldığından, bu durum çitlerin kalitesini önemli ölçüde artırır ve onları yıllarca hasar görmekten veya doğal olaylardan korur.

Yüksek güvenlikli çiti

12.7 x 76.2 mm ağ boyutunda yapılır. Yüksek derecede güvenlik sağlamak için standart önlemlerdir. Tellerin kalınlığı 4 mm ile 6 mm arasında değişmektedir.

Yüksekvenlik çitlerinin kullanıldığı alanlar genellikle askeri alanlar ve benzeri resmi alanlar, sınır direkleri, mayınlar, çeşitli sanayi bölgeleri veya konsolosluklar ve elçiliklerdir.

Yüksek Güvenlik Çiti

Yüksek Güvenlik Çiti sistemleri ciddi manada yüksek güvenlik gerektiren yerlerde kullanılmakta ve güven sağlayıcı çitlerde görülmektedir. Malzemelerin hammaddesi galvaniz, 430 derecesinde kaliteli, paslanmaz ve 304 kalite paslanmaz şekildedir. Bu türlerde üretimler sağlanmakla birlikte piyasaya ürün dağıtımı da aynı şekildedir. Uygulanan bölgelerin güvenlik derecelerine göre 45cm, 60cm ve 90 cm yüksekliklerde tamamen isteğe göre, ihtiyaca göre montajlar yapılmaktadır. 0,5 mm inceliğinde jiletlerin saçı ve uçlarının keskin olma özelliği bilinmektedir. Yay biçimine benzeyen şekilde açılan Yüksek Güvenlik Çit, içeriye ve dışarıya boru şekillerinde yer alarak güvenliği üst seviyeye çıkarıp ciddi manada koruma sağlamaktadır.

Yüksek Güvenlik Çit Teknik Özellikleri Nelerdir?

Yüksek Güvenlik Çit, güvenliğin ve koruma düşüncesinin ön olanda olduğu bölgelerde tavsiye edilmektedir. Yüksek Güvenlik Çitilerin yapısı incelendiğinde daha çok zemin, duvar üstleri, çatı vs. gibi değişik türde yerlerde kullanılmaktadır. Düzlem şeklinde Yüksek Güvenlik Çitiler kopmaya karşı oldukça dayanıklı, paslanmaz özelliği sayesinde uzun ömürlü, montajının kolay yapılması ve bakımının kolayca yapılabilmesi ve bu sayede uzun süreler boyunca olduğu yeri koruyan sistem olduğundan dolayı insanların ihtiyaçlarına cevap verebilecek seviyede ve piyasa istatistiklerine göre oldukça kullanışlı bir üründür.

Yüksek Güvenlik Çiti Fiyatları

Yüksek Güvenlik Çitilerde 2 ana başlık altında toplana bilmektedir. Bunlar ; Kaplama Özellikleri, Çap özellikleridir. Kaplama özelliklerinde , galvaniz kaplama, 430 kalite kaplama ve 304 kalite kaplama olarak 3’e ayrılmıştır. Ayrıca çap özellikleri de 45, 60, 90 cm olmak üzere 3’e ayrılmaktadır. Bu ürünlerin montaj bölümünde ise, V konsollar yada U konsollar kullanılmakta ve bu düzen içerisinde montaj yapılmaktadır.

Yüksek Güvenlik Çiti Maliyetleri

Ürün Kullanım Alanları

  • Havaalanları
  • Askeri Bölgeler
  • Fabrikalar ve Özel Alanlar
  • İş merkezleri
  • Yüksek hızlı ve otoyol
  • Madencilik ve petrol rafinerileri
  • Konsolosluklar
  • Spor kompleksleri

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?