0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
24 Nisan 2017
259 kez görüntülendi

 

Ürün Açıklaması

Trapez Sac Pano

Bir trapez levha genellikle çatı kaplaması ve inşaat alanlarının çevresindeki çevreyi korumak için kullanılan bir malzemedir. Trapez sac pano malzeme çatıya ve cepheye kolayca monte edilir, sağlam, dayanıklı, hafif malzeme ve yapısal yapının pratik yapısı montaja olanak sağlar. Depolarda ve şantiyelerde az yer kaplar. Müşteri tercihine göre çeşitli renkler ve şekiller sunar. Geri dönüşüm yoluyla sürdürülebilir.

Trapez Sac Pano Özellikleri

Cephe, prefabrik yapılar, depo inşaatı, alışveriş merkezleri, benzin istasyonları, tenteler inşaatı, havaalanları, endüstriyel tesisler, otoparklar, spor salonları, stadyumlar ve hangarların duvar ve tavan kaplamaları olarak kaplanması ve kaplanması için de kullanılır. Trapez levha, galvanizli bir levha ile birleştirilerek galvanize edilmiş, boyanmış veya kabartmalı ürünlerden oluşan bir formdur.

Yamuk levha 27/200 formunda verilir. Malzeme kalınlığı 1,20 mm’den fazla değil. 15.000 mm’ye kadar uzunlukları kesebilir. 1000 mm ila 860 mm genişliğinde kalıplanmış yamuk levha; 1250 mm genişliğinde ve 1050 mm genişliğinde mevcuttur. Bir trapez yaprağının yüksek kaliteli ve uzun süreli kullanımını istiyorsanız, firmamız size en uygun seçenekleri sunacaktır. Tel ve trapez çitlerle ilgili tecrübesini gösteren Tel Çit Sistemleri, uzun yıllardır sağladığı cihazla sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Trapez Sac Pano Nedir?

Bir trapez levha paneli, bir demir kutu profil çerçevesinin istenilen ebat ve et kalınlığına sahip bir trapez levha çeliği kaynatılarak yapılan bir panel türüdür. Bu, dikey çizgilerden oluşan basit bir yapıdır. Bir tahta şeklinde bulunurlar. Öne çıkan yapılara sahiptirler. Bazı durumlarda, güvenlik nedeniyle trapez sac pano tepeye takılabilir. Yamuk levha paneli bir kaplama ürünüdür. Genellikle gri ve yeşil tonlarında görünürler. Cephe yapılarında, parklarda, bahçelerde ve nadiren arsa ve villalarda kullanılırlar. Farklı renklerde olabilirler, ancak en yaygın renk yeşildir. Ülkemizde dekorasyon için kullanılmasalar bile birçok Avrupa ülkesinde neon trapez levha panelleri görebilirsiniz. Maliyeti düşük. Hafif olduğu için kolayca monte edilebilir. Onlar güvenli ve güvenilirdir.

Faydaları Ve Avantajları

Trapez sac pano, genellikle çatıları ve inşaat alanlarını sabitlemek için kullanılan bir malzemedir. Trapez saclar güçlü, dayanıklı, ekonomik, tavana ve cepheye kolayca monte edilebilir, malzemenin hafifliği destekleyici yapıdan ve pratik kurulumdan tasarruf etmenizi sağlar. Şantiyelerde ve depolarda az yer kaplar. Çeşitli renkler ve şekiller müşterinin seçmesini sağlar. İşleme özellikleri nedeniyle çevre dostudur.

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?