0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
24 Nisan 2017
192 kez görüntülendi

Ürün Açıklaması

PVC Kaplı Tel Örgü

PVC kaplı tel örgü, son yıllarda çok fazla kullanılmaktadır. Özellikleri daha direkt galvaniz olduğu zaman insanların özel olarak çok yakın kullandığı yerlerde zarar görmemesinden dolayı yani sağlıksal açı da göz önünde bulundurulduğunda bu tarz ürünler kullanılmaktadır. Hem daha rahat bir kullanım sunulmasının yanı sıra sağlıklı bir ortam sunmaktadır. Düz telin belli ölçülerde sarmal şekilde dokunması ile oluşan bir tel çeşit olarak bilinmektedir. PVC ile kaplanmaktadır. Bahçe çevre güvenliğinde çok fazla kullanılmaktadır. Ayrıca spor alanlarının kenarında sizlere de çok rahatlıkla görebilirsiniz. Halı sahalarda, basketbol sahalarında, tenis kortlarında bu tarz çevirmeler kullanılmaktadır. Arazi çevirmelerinde de kullanılabilir. PVC kaplı tüm hava koşullarına ayrıca ani sıcak değişimlerine karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlü bir ürün olması ile ön plana çıkmaktadır.

PVC Kaplı Tel Örgü Sistemleri Nasıl Kullanılır?

Diğer tellere oranla daha fazla tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi de budur. 2 milimetre, 2,5 milimetre, 3 milimetre sıcak daldırma galvaniz üzerine PVC granül kaplı olarak imal edilmektedir. Uygulaması çok rahat bir şekilde yapılmaktadır. Yumuşak yapılı olması ile tanınmaktadır. Piyasada sıklıkla tercih edilen rengi yeşil olarak bilinir. Ancak istenilen farklı renklerde imalatı da yapılarak sunulmaktadır. PVC kaplı tel örgükonusunda özellikle son yıllarda çok fazla yatırım yapılmaktadır. Daha çok çevre güvenliğinde ve çit çevirme şekillerinde kullanılmaktadır. Halı sahaların kenarlarında kullanıldığı gibi özellikle bahçelerin kenarlarında kullanılmasının önemli sebeplerinden bir tanesi aslında yeşil yapıları nedeniyle çok fazla görüntüyü bozmamalarıdır.

PVC kaplı tel örgü konusunda bu anlamda çok rahatlıkla kullanım yerleri bulunmaktadır denilebilir. Aynı zamanda da gerektiği yapıya uygun olarak üretebilirler. Farklı renklerde sizlere sunulabilir. Özel güvenlik alanlarında, özel arazilerde sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir. Geri dönüşüme uygun bir malzeme davet ederek sizlere sunulmakta ve güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklı olarak bilinmektedir.

PVC Kaplı Tel Örgü Sistemleri Farklılıkları Nelerdir?

Çatlamalar ve renklerinde herhangi bir sorun olmaz. Bu sayede yıllarca kullanabileceğiniz özel bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda da yanmadığı için de sizlere güvenli bir ortam sunulmaktadır. Yıkanabilirler ve böylece estetik görünümlerini de hiçbir zaman bozmadan sizler de rahatlıkla kullanabilirsiniz. PVC kaplı tel örgü sayesinde sizler de yıllarca kullanabileceğiniz bir tel örgü sistemine sahip oluyorsunuz. Çevre güvenliği ve çit sistemlerinin aranılan malzemesi olarak karşımıza çıkmasının yanı sıra spor alanlarında, park ve bahçe alanlarında ayrıca endüstriyel işlerde kullanılan bu ürünler, uygun fiyatları sayesinde de çok fazla tercih edilmektedir.

Elbette ki rahat kullanımlarıyla da ön plana çıkmaktadır. Bazı özelliklerine göre değişiklikler gösterebilir. Ancak yumuşak yapıları ve piyasada tercih edilen renkleriyle daha fazla tanınmaktadırlar. Kaplamada kullanılan tel kalınlığı 2 milimden başlamak üzere 3 milime kadar giderken PVC kaplama kalınlığı ise 1 milimdir. Böylece PVC özelliği sıcak daldırma galvaniz olarak karşımıza çıkmaktadır. Renkse az önce de söylediğimiz gibi tamamen tüm bunların yanı sıra boyutlandırma konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadan sizler de kullanım sağlayabiliyorsunuz. Özellikle uzunluk veya kısalık konusunda herhangi bir konuda sıkıntı yaşamadığınız için rahat bir kullanım şansı da sunulmaktadır. Bu anlamda da kullanımınızı buna göre yönlendirebilirsiniz. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi sırasında PVC kaplı tel örgü gerekli işlemleri gördükten sonra yani gerekli şekilde gerildikten sonra içerisinden tel geçirilerek daha sağlıklı bir sonuç sunulabilir. Özellikle spor alanlarında bu şekilde kullanılmasının en önemli sebebi top veya insan geldiğinde herhangi bir sıkıntı olmadan daha uzun ömürlü olarak kullanılabilmesinden kaynaklanmaktadır. Bu anlamda çok daha rahat bir şekilde kullanıma sunulmaktadır. Bu anlamda sizler de hem estetik hem de kullanım açısından tercihinizi buna göre gerçekleştirebilirsiniz.

 

Pvc Tel Örgü standart olarak beyaz ve yeşil üretilmektedir. Proje bazlı olarak sizlere değişik ral kodlarında pvc kaplı tel örgü teslim edebiliriz.

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?