0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
24 Nisan 2017
234 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Pano Çit

Çerçeveli pano çit, genellikle fabrika, askeri ve sanayi bölgelerinde kullanılır. Seçtiğiniz telin etrafındaki kaynak köşeleri kullanılarak yapılan panel çitleri için tel, hem kaynak hem de somun kullanılarak iki şekilde monte edilir.

Panel Çit

Genellikle kare ve dikdörtgen şekillerde kullanılan panel çit istek üzerine çeşitli şekil ve ebatlarda yapılabilir. Panel çitleri, saha çalışmasından sonra zeminde veya duvara düzenli aralıklarla çit veya tel örgü paneller için bir halı monte edilerek yapılır.

Çit Panelinin Özellikleri

Panel çit, 40 * 40 veya 50 * 50 köşe demir ve çerçeve demir istenilen ölçülerde üretilmektedir. İstenirse, çelik bir kafes, bir panelin çitle çevrilmesi için bir filenin veya bir çitin çitle çevrilmesi için tel çerçeveye monte edilebilir. Polonyalılar 50 * 50 2mm. Kutu profilden yapılmıştır. Panel çit, montajı yerinde ve istenen renge boyanabilme özelliği ile en çok tercih edilen çit türüdür.

Pano Çit Uygulaması

Malzemeden yapılmış panel çit (tel çit, tel örgü, panel çit, vb.), Atkı ve profil çerçeveye takılır, demir desteklerin üzerine monte edilmiş bir üründür. İstek üzerine tüm ebatlar yapılabilir.

Pano çit, kamusal veya kişisel alanların yanı sıra spor sahaları ve mahkemeler gibi açık alanların korunması ve sınırlandırılması için tasarlanmış çevresel bir uygulamadır.

Panel çitlerin uygulamalarından biri olan panel çitleri, halı çit veya tel örgü panellerin, saha çalışmasından sonra zemin veya duvar üzerinde düzenli aralıklarla hazırlanan bir kama çerçevesine monte edilmesiyle yapılır.

Bu genellikle güvenlik nedeniyle yapıldığından, dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Altyapı oluşturulduktan sonra, şık ve çeşitli tasarımlar veya standart formlar kullanılarak montaj işleri gerçekleştirilir.

Pano Çit Özellikleri

Panel çit, vidalı veya kaynakla monte edilen, istenilen ebattaki örgüleri profilli kare veya dikdörtgen çerçeve içine alan bir üründür. Bu en klasik ürünlerden biridir. Taşınabilir ve kolayca monte edilebilir ve çevreden kolayca çıkarılabilir ve gelecekte başka alanlarda kullanılmak istenirse istenen alana monte edilebilir. Amaçlanan kullanım genellikle kişisel bölgelerin sınırlarını tanımlamak ve korumaktır.

Panel çit, müşterilerin ihtiyaç duyduğu malzemelerden yapılabilecek bir ürün olduğundan, fiyat aralığı büyük ölçüde değişir. Kullanılan ürün ile istenilen hacimde üretilebilir. Estetik bir görünüm için çabalayan ve bu görüntüyü yıllarca koruyan müşteriler, güneş ışığına maruz kalmayacak kaliteli malzemelerden ve kaplamalardan yararlanabilirler. Bu malzemeler ayrıca ürünün fiyatını da etkiler. Bu ürün, uzun yıllar boyunca istediğiniz alanın güvenliğini sağlayacağından, kullanılacak alanın kalite unsurları ve büyüklüğü dikkate alınarak pano çit ürün seçimi yapılmalıdır.

 

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?