0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SÜRGÜLÜ KAPI

24 Nisan 2017
208 kez görüntülendi

SÜRGÜLÜ KAPI

Ürün Açıklaması

Sürgülü Kapı

Sürgülü kapı sistemleri özellikle şantiye alanlarında sıkça tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise hem şantiye araçlarının rahatça girip çıkabilmesi hem de toplu işçi giriş ve çıkışlarının kolayca sağlanabilmesidir. Ayrıca sürgülü kapısı sistemi ile istenilen açıklık rahatlıkla ayarlanabilmektedir. Böylece tekli girişlerde oldukça kolay olmaktadır. Sürgülü kapı tercih edenler sadece şantiyeler değildir. Aynı zamanda da okullar, iş yerleri, hastaneler de sürgülü kapı kullanmayı tercih etmektedir. Bireysel kullanım için tercih edilen sürgülü kapılar ise apartmanların araç girişleri, site ve villaların araç girişleri gibi alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

 

Sürgülü kapı sistemleri hem manuel olarak hem de otomatik olarak çalışan özelliklere sahiptir. Aynı şekilde kapının kilit sistemi de hem manuel olarak hem de otomatik olarak devreye sokulabilmektedir. Böylece kullanıcının tercihine ve bütçesine bağlı olarak uzun ömürlü bir sistem oluşturulmaktadır.

 

Sürgülü Kapı Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

Sürgülü kapının dezavantajları öncelikle dar alanlara yapılamıyor olmasıdır. Dar alanlar için genellikle tek kanat kapı sistemi uygulanmaktadır. Ancak sürgülü kapının avantajları arasında kullanım kolaylığı gelmektedir. Aynı zamanda da kapı aralığını kullanıcısı kendisi istediği kadar belirlemektedir. Sürgülü kapının avantajları arasında hem özel alanlarda kullanılabilirlik hem de kamusal alanlarda kullanılabilirlik yer almaktadır. Sürgülü kapı, hafif bir metalden yapıldığı için ister manuel kullanım olsun isterse d otomatik kullanım olsun büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Hafifliğinin yanı sıra dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıda en değişken iklim şartlarında bile deformasyona uğramamasını sağlamaktadır.

Sürgülü kapının hafif olması aynı zamanda can ve mal güvenliğini de beraberinde getirmektedir. Olası ve bir düşme ve devrilme esnasında kapının altında kalan insan, hayvan ya da eşya büyük bir kayıp yaşanmadan kurtarılır.

Sistemin hafif olması aynı zamanda istenildiği zaman rahatlıkla taşınmasını sağlamaktadır. Sürgülü kapı ile bir şantiye alanı çevrelendiği takdirde işlem bittiğinde şantiye alanı boşaltılabilir. Boşlatma esnasında ise sürgülü kapı monte edildiği paneller ile birlikte rahatlıkla yerinden sökülerek başka bir alana yeniden monte edilebilir. Böylece ürün tek bir alanda değil birden çok alanda hizmet verir.

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?