0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

MOTİF PANEL ÇİT

21 Nisan 2017
181 kez görüntülendi

motif panel çit

MOTİF PANEL ÇİT

Ürün Açıklaması

Motif Panel Çitlerin Temel Özellikleri

motif panel çit Panel çit sistemleri ekonomik ve dekoratif bir ürün olduğundan, yol çitleri, park ve bahçe arazileri, villalar, ev arazileri, sanayi işletmeleri, çiftlik evleri, depolar gibi yerlerde panel çit tercih edilir. Hayvanların bahçelere girip çıkmalarını önlemek için bir hayvan çiti ve bahçe çiti olarak da kullanılır.

Panel çit sistemleri Fiyatlar, alternatif bahçe çitlerinden daha ekonomiktir. Yeşil panel çitin fiyatı, boyuta, boyuta ve kapsama bağlı olarak değişir. Panel çit, üretim sürecinde üretilen dirsekler nedeniyle yüksek darbe dayanımı sağlar. Montajcılarımız tarafından kolayca ve hızlı bir şekilde monte edilir.

MOTİF PANEL ÇİT Panel Çit Kurulumu

Motif Panel çit kaplamanın asıl amacı istenen alanı korumak olsa da, korunan alanın görünümünü ihlal etmemesi veya hatta görüntü üzerinde olumlu bir etkiye sahip olması da istenir. Bu nedenle,Motif panel çit montajı, ortamın yapısı ile ters monte edilmemelidir. Yapılacak ilk şey, müşterilerin gereksinimlerini dinlemek, en uygun ürünü belirlemek ve müşteriye sunmaktır. Daha sonra panel çitinin kurulacağı yerde gerekli ölçümleri yapmak gerekir. Ölçümlere uygun olarak hazırlanan panel çitler kil ve beton zeminlere monte edilebilir. Toprağı zemine sabitlemek için, çukurlar planlanan aralıklarla kazılır ve bu kazma delikleri betonla doldurulur. Sonra

panel çit beton üzerine monte edilir. Kurulum alanı zaten beton ise, panel korumaları doğrudan beton üzerine dübel kullanılarak betona monte edilir. Panelleri birbirine bağlayan vidalar düzenli aralıklarla eklenir. Bu vidalar, müşterinin isteği üzerine çıkarılabilir veya çıkarılamaz olabilir.

MOTİF PANEL ÇİT

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?