0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

KLEMPLİ SPOR SAHASI YAPIMI

24 Nisan 2017
184 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Klempli Spor Saha Yapımı

Klemp nedir?

Klemp çok farklı anlamlara gelmekle birlikte spor tesislerinde kullanım anlamı döküm birleşim malzemesidir. Klemp sayesinde spor sahlarının etrafı kaynaksız bir şekilde rahatça ve sağlam şekilde birleştirilir. Klempli Spor Sahaları Yapımı kaynak ekleri bulunmayan döküm klemp ile birleştirilen çitlerden oluşur Dikey ve yatay kayıtlar birbirlerine klempler ile tutturulur. Klempler boya kullanımın azaltmakta boyalı ve hazır gelen kayıtlar hızlıca montaj edilmektedir.

Klempli Spor Sahası Yapımı

Klempli Spor Sahası Yapımı öncelikle şu aşmalardan oluşur. Önce sahanın kurulacağı alan tesviye edilerek aynı kota getirilir. Kotlama ve aplikasyon sahanın ne amaçla kullanılacağına bağlı olarak projesine uygun olmalıdır. Hazırlanan tesviyesi edilmişi alanın etrafına demirli hatıl atılır. Hatıl boyutu ve içerisine konacak donatı miktarı yerine ve üzerindeki çevre çit direkleri, aydınlatma direkleri, reklam panosuna göre uzman bir inşaat mühendisi tarafından belirlenir. Saha da toplanan sular için saha zeminine drenaj yapılır. Hatıl içerisine drenajların tahliyesi için borular konmalıdır. Hatıl üzerine çevre çiti için ankrajlar bırakılır. Bu ankrajlar klempli sistemi düşünerek bırakılmalıdır.4 mt den 6 mt ye kadar farklı yükseklikte yapılabilen fırın boyalı ana kayıtlar kaynaksız şekilde yerine montaj edilir. Montaj için bırakılacak ankrajlar hassas yerleştirilmelidir.

Solmayan, dökülmeyen, boya istemeyen, bozulmayan bu ürünümüz çok kullanışlı ve dekoratiftir. Bu şekilde yapılan her saha daha hızlı tamamlanmakta ve daha modern gözükmektedir. Klempli Spor Sahası Yapımı işiniz varsa firmamız ile irtibata geçiniz. Güncel fiyatlarımızı öğrenmek için teklif alınız. Klemp ile birleşimi tamamlayan yatay ve düşey kayıtlar 40×40 Sıçak daldırma galvaniz üzeri uv dayanıklı pvc kaplı teller ile kaplanır.

Klempli Spor Sahası Yapımı  esnasında kullanılan ana dikmeler 60×2,5 veya 48×2,5 mm ,ara kayıtlar ise 60×2,5 veya 48×2,5 mm dir. 4 mt lik yükseklikte sahalarda  3 tane,5 mt lik sahada 4 sıra ve 6 mt lik sahada 4 sıra ara kayıt atılır. Kullanılan kaplama elektrogalveniz veya sıcak daldırma galvaniz .Boya antipas üzeri selülozik boya, epoksi boya veya fırın boyadır. Örgü teli ise  50x50x3 , 50x50x3,5 ,40x40x3 veya 40x40x3,5 pvc kaplıdır. Görüldüğü üzere çok farlı malzemeler kullanılan bu işte tüm açık spor alanlarınızın etrafı kapatılır.

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?