0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÖRGÜ ÇİM DUVAR

24 Nisan 2017
256 kez görüntülendi

Ürün Açıklaması

Örgü Çim Duvar

ÖRGÜ ÇİM DUVAR Çitler, kafe ve restoranlar, yollar, otoparklar ve tüm çevre standartlarına yönelik uygulamalar görsel değerler alanında uygulanmakta ve güvenlik amacıyla kullanılmaktadır. Dekoratif suni çim çitlerimizle içte ve dışta zarif bir şekilde dekore edilmiş çit duvarları oluşturabilirsiniz. Paslanmaz çelik tel üzerinde kullanılan çimler özel olarak PVC’den üretilmiştir, tutuşmaz, solmaz, bozulmaz ve dökülmez. Çitler ve çim duvar yıkanabilir ve boya tutmaz. Herhangi bir boyut ve şekil monte edilebilir.

örgü çim duvar Kaplaması

Örgü Çim duvar lar, tel örgü üzerine monte edilmiş sentetik çim biçimli ipliklerden oluşan patentli bir üründür. Peyzaj projelerinizi fabrikamızda ürettiğimiz duvar çimiyle boyayın! Duvar çim, özellikle tel örgü alanında, çim yapmak için kullanılır. Bir kafede çim için bir çit, bahçelerde bir tel kafes ve duvar kaplaması olarak kullanılır.

Yüksek Kalite

Integral dünya çapında yüksek kaliteli ürün ve hizmetler ihraç etmektedir. Çim duvar modellerinin fiyatlarında toplu alım ve ihracatta özel indirimler sunuyoruz. Proje ve ihracat fiyatlarımız için lütfen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca dekoratif çim halıları ve peyzaj zeminleri için fiyat alabilirsiniz.

Suni çimden yapılmış çim duvar ürünlerimiz sayesinde tesis içinde ve dışında dekoratif çitler oluşturabilirsiniz.

Paslanmaz çelik tel üzerinde kullanılan çimler özel olarak PVC’den üretilmiştir, tutuşmaz, solmaz, bozulmaz ve dökülmez.

Çimlerin duvarları yıkanır ve boya tutmaz. Herhangi bir boyut ve şekil monte edilebilir.

Şirketimiz en uygun ve en ucuz fiyatlarla rekabetçi. Şirketimizden en uygun çim duvar fiyatını alın.

Firmamız çim duvar satıcısıdır.

Duvara Monte Örgü Çim Duvar

Dekoratif çim halıların çoğalmasıyla birçok alanda kullanılmıştır. Özellikle duvar ve çim çitlerinin, kafelerin ve restoranların, yol kenarındaki park yerinin ve alana uygulanan tüm çevre standartlarının kullanılması görsel değerler katmakta ve güvenlik amacıyla kullanılmaktadır. Kullanıldığı çevreye büyük değer verir ve görünür güzellik sağlar. Her türlü bina cephesini ve duvarını çim kullanarak çim ile kaplayabilirsiniz. Duvara monte çim duvar çitleri, geleneksel çitlere göre bakım gerektirmez. Yağmur, su, sıcak ve soğuktan etkilenmez. Özelliklerini ve renklerini yıllarca koruma yeteneğine sahiptir. Duvar çitleri için uygulamalar, istediğiniz zaman bizi arayabilir, sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?