0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÖRGÜ ÇİM SAKSI

24 Nisan 2017
183 kez görüntülendi

ÖRGÜ ÇİM SAKSI

Ürün Açıklaması

ÖRGÜ ÇİM SAKSI

Örgü Çim Saksı sistemleri dekorasyon için tencere içerir. Mimari açıdan doğal bir görüntü elde etmek ve estetik bir görüntü elde etmek için bahçelere, evlere, iş yerlerine ve diğer birçok kamu ve özel alana kolayca uygulanabilir. İstediğiniz ebat ve şekillerde hazırlanır, çimlerin doğal görünümü elde edilir ve üretim solmayan bir renkte yapılır.

Çimli Çit Saksı Saksı Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Çim saksıları birçok insan için vazgeçilmezdir. Saksılar, özellikle çiçekleri sevenler için ve evin her yerinde çiçekler bulunanlar için bir saksıdır. Bu nedenle, saksılar hem bahçelerde hem de ev ve dekoratif işlerde kullanılır.

Doğal çim yerine, bu süslemeler suni çim kullanır, bu da ortamdaki doğal bitkilere zarar gelmesi anlamına gelir. Çünkü parklar ve bahçeler ortak kullanım alanlarıdır. Halka açık yerlerde bulunan eşyalar genellikle rasgele denetlenir. Başka bir deyişle, yağmur ve kar gibi hava olaylarında ıslanan çim yapısında bozulma yoktur.

Saksılarda Modern Görünüm

ÖRGÜ ÇİM SAKSI çitleri güneş ışığından aşınma olmadan güçlendirilmiş özel PVC malzemeden yapılmıştır. Ultraviyole radyasyondan korunur, çim çitleri paslanmaz ve işlenmiş galvanizli telden yapılır. Çim çitleri yanıcı değildir. Çim çitleri peyzaj dışında uygulandığında daha dekoratif bir görünüm ve saksafonlar daha güzel bir görünüm sağlar.

ÖRGÜ ÇİM SAKSI Nasıl Kullanılır?

ÖRGÜ ÇİM SAKSI iki keskin kenarlı tel arasında kesilir ve sarılır. Böylece, çim çitler oluşturulur, ancak aynı zamanda dayanıklı malzemeler kullanılarak çok dayanıklı bir üründür. Çim çit sistemleri, özellikle bahçelerde açık havada tercih edilir. Çimleri toplamak için paslanmaz çelik ve PVC kaplama kullanılmaktadır. Bu, dış ortam koşullarında bile çitin hiçbir şekilde hasar görmeyeceği anlamına gelir. Özellikle paslanmaz ve oksitleyici olmayan. Bu şekilde çim çitlerinizi uzun süre açık havada kullanabilirsiniz. Çimenlik çitlerini sadece dekorasyon için değil, güvenlik ve özel alan için de seçebilirsiniz. Görüş alanınızı kapatan bu çitler size evinizde kişisel alan sağlar. Ayrıca yabancıların ve evsiz hayvanların bahçenize girmesini önler. Ek olarak, çim çit her türlü zemin ve yer için kullanılır.

ÖRGÜ ÇİM SAKSI

Park ve bahçelerin dekorasyonunda estetik bozulma olmaz. En büyük avantaj, dekoratif yapının, atmosferik etkilere, yapısal özellikleri bakımından yüksek dirençli olmasıdır. Ancak, doğal çim sürekli deforme olur ve bakım gerektirir. Doğal çimler zaman kaybetmez çünkü bakım istemezler. Bu nedenle geniş alanlarda çok faydalıdır ve yaygın olarak kullanılır. Ek olarak, dekoratif çimenler yanıcı değildir. Bu nedenle özellikle piknik yerlerinde peyzaj tasarımını kolayca tercih edebilirsiniz. Peyzaj yalnız çitler ile yapılmaz. Peyzaj şekilli ağaçlar ve saksılar kullanılarak da yapılır ve çoğu durumda aydınlatma ile dekorasyona dikkat çeker. Örgü Çim saksı modelleri aynı zamanda süs eşyası olarak değerlendirildiği zaman da ilginçtir.

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?