0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

GALVANİZ TEL ÖRGÜ

24 Nisan 2017
425 kez görüntülendi

GALVANİZ TEL ÖRGÜ

Ürün Açıklaması

Galvaniz  Tel Örgü

Galvaniz Tel Örgü İle Tel Çit Yapmak

Beton direkli tel çit ve boru direkli tel çit uygulamasında Galvaniz Tel Örgü ile direkler arası kapatılarak alanlar çevrilmektedir. Galvanizli tel  örgü uzun ömürlü ve ekonomik fiyatlı olması sebebiyle çok tercih edilmektedir. Toprak zeminde yapılacak işlerde 3 mt ara ile 40×40 veya 30×40 ebadında min 40 cm yüksekliğinde çukurlara yerleştirilen beton veya boru direkler teraziye alınarak betonlanır. Betonlama esnasında direk altlardan taşlar ile sabitlenmelidir. Gerekli sabitleme beton prizini alıncaya kadar devam ettirilir.

Galvaniz Tel ile saha çevirme işinde şirketimiz elemanları muhakkak gergi teli kullanırlar. Gergi teli uygulaması standart yükseklikler için 3 sıra olmaktadır. Daha yüksek yapılan işlerde her 1 mt de bir sıra olacaktır. Tel çitler gergi teli esnemesi için 40 mt aralıklı çift payanda kullanılır. Galvaniz tel aralıkları 30×30,40×40,50×50,60×60 ve 70×70 dir .Göz aralığı  kullanım amacı ve yüksekliğe göre seçilmelidir. Kullanılan tel 2,2/2,5/2,7 veya 3 mm dir. Galvaniz oranı 100 gr/m2 yüksekli ise 0,5 m den 6 mt ye kadardır. Farklı amaçlar için değişik kalınlık ve göz aralığında üretim yapmaktayız.

Galvaniz Tel özellikle güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Sivil kullanım da olduğu gibi ceza evleri, sınır boyları, petrol ya da doğal gaz rafineleri, askeri alanlar gibi güvenlik kullanım alanları vardır. Ayrıca otoyol aralarında ve kenarlarında bu teller kullanılır. Firmamız birçok kamu kuruluşuna galvaniz tel örgü satışı yapmaktadır. Her mevsim hava koşullarına uygundur. Korozyona karşı dayanıklıdır. Bir çok şehirde bahçe çiti olarak galvanizli tel örgü kullanılmaktadır.

Tarım alanlarında kullanılan Galvaniz Tel Örgü lü sistemlerde tarlalara yabancıların girmesi engellenir, büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar ile yabani hayvanların zararı engellenir. Kemirgenlerin girmesi engellenir. Ürün güvenliği sağlanır.

Bu ürünü eğitim yapıları ve spor tesislerinde de sıkça kullanmaktayız. Galvanizli Tel Örgü fiyatları göz aralığı ve malzeme kalınlığına göre çok farklılık göstermektedir. İhtiyaç miktarına ve projeye uygun olarak fiyat vermekteyiz. Tel örgü denilince akla ilk gelen firmalardan biri olan firmamız birçok çeşitte tel örgü üretmektedir. Modern makinalar ile kaliteli bir şekilde üretilen bu teller rulolar halinde satılır.

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?