0 216 429 60 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SARIYER JİLETLİ TEL

19 Mart 2019
50 kez görüntülendi
SARIYER JİLETLİ TEL

 

 

SARIYER JİLETLİ TEL

 

Sarıyer Jiletli Tel

Düzlemsel jiletli tel, çeşitli nitelik ve çaplarda yapılabilir; Sitelerde, fabrikalarda ve villalarda koruma amaçlı kullanılır. Dikenli tel, giderek daha fazla insanın güvenliği arttırmayı tercih ettiği sistemdir. Çok uzun bir servis ömrüne ve yüksek güvenlik seviyesine sahiptir. Bu, son derece kısıtlayıcıdır, çünkü 2 metreye kadar çıkabilmektedir. Askeri alanlarda, cezaevlerinde, ülke bahçelerinde ve karayollarında kullanılır.

Sarıyer Jiletli Tel Özellikleri

Tasarımı ve montajı ekonomiktir. Sıkça girilmesi uygun olmayan yerlerde ve güvenliği sağlama amaçlı özel mülklerde sıklıkla görülebilirler. Dekorasyon veya estetik amaçlı olarak kullanılmaz. İnce, paslanmaz demir tellerden geçen jiletli düz dikenli tellerden oluşur. Jiletin altındaki demir sütunlar arasındaki mesafe boş. Bunun nedeni, bu alanın neden yasak olduğunu ve dikenli telleri geçmek isteyenlerin merak etmelerini sağlamaktır. Bitişik jiletli doğrudan jiletli bıçağı, kötü niyetli niyetlere karşı caydırıcıdır. Jiletli telleri elle çekilmemelidir. Yıkıcı bir yapıya sahiplerdir. Buna ek olarak düzlemsel jiletli tel paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Demir kolonlar güçlendirilmiş demirden yapılmıştır.

Dikenli tel için kalite esastır. Sonsuza kadar uzatılabilirler. Boşluk yok. İklim koşullarından etkilenmezler. Fırında boyanırlar ve solmazlar. Kar nedeniyle aşınma olmaz. Oksitleyici olmayan malzemelerden yapılmışlardır. Katı ütüler üstesinden gelmek zor. İnce yapıları nedeniyle, istenen miktarda dikenli tel işlenebilir. Ustura bıçakları kompakt ve yan yana istiflenir. Onlar küçük jiletlerden oluşur. Her yıl en az 5 kişi, düz bıçakların üstesinden gelmeye çalıştıkları için hastaneye kabul edilmektedir.

Sarıyer Jiletli Tel Kullanım Alanları

Nerede yaşadıkları önemli değil, sıkı güvenlik önlemlerine ihtiyaç var, ancak artırılmaları gerekiyor. Dış çevre etkilerine karşı en bilinen yöntemlerden biri Olimpiyat perakendecileridir. Olimpik dikenli tel, keskin bıçakları nedeniyle hırsızlara karşı caydırıcıdır. Tarihi eserlerin ve tek tek binaların korunması için tercih edilen yöntem budur.

Jiletli bıçaklarının üstesinden gelmeye çalışmanın sonucu çok yıkıcı olabilir. Jiletli telleri, inşaattaki yaralanmaları en aza indirmek için de yapılabilir. Bu düzlemsel jiletli tel modeller kötü niyetli eylemleri gizlemenin korkutucu bir yoludur. Pas olmaması, insan sağlığına zarar vermemek için idealdir.

Sarıyer Güvenlik İçin Çit Seçimi

Düz çizgi jiletli teli, iyi düzenlenmiş tellerden oluşur. Güvenlik oluşturmak için kullanılır. Bu bir engel görevi gören bir sistemdir. Uzun demir kolonlar güvenliğinizi sağlar. Türkiye’de en yaygın renkler yeşil ve gri, fırın boyası ve klipssizdir. Yeni makine teknolojileri kullanılarak üretilmiştir. Diğer jiletlere göre daha ince bir yapıya sahiptir. İnceliklerinden dolayı, birkaç sıra halinde birbiri ardına düzenlenebilirler.

 

 

 

SARIYER JİLETLİ TEL

Jiletli tel fiyatları kullanılacak olan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik gösterebilir, güncel ve net fiyat almak için lütfen 0216 429 60 65 Arayın….

 

Jiletli tel Kullanım Alanları

 • Havaalanları
 • Askeri Bölgeler
 • Fabrikalar ve Özel Alanlar
 • İş merkezleri
 • Yüksek hızlı ve otoyol
 • Arazi Etrafı
 • Spor kompleksleri
 • Parklar ve bahçeler
 • Yol kenarları
 • Siteler
 • Villalar
 • Sanayi bölgeleri

Ürün Görselleri

 

 

SARIYER DE DİĞER HİZMET ALANLARIMIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?